Новини

18.09.2019

Офіційне представництво LG Electronics взяла участь в щорічній конференції VAPS, що відбувалась 18-19 вересня в cтоличному закладі НИВКИ-ХОЛЛ. Відвідувачам конференції були продемонстровані останні розробки компанії, а саме OLED дисплеї, відеостіна з розміром рамки 0,44 мм. та широкоекранний дисплей, що набирає популярності у корисувачів.

30.09.2019

За адресою м. Київ, вул. Мечнікова 2, Бізнес-центр "Парус" почала працювати оновлена шоу-рум кімната у якій представлені останні досягнення компанії. Ви можете відвідати її у будь-який час за попередньої доповленості. До уваги відвідувачів наступний перелік виробів:

12.06.2019

Компанія LG Electronics прийняла активну участь у щорічному торговому шоу InfoComm 2019 (м. Орландо, штат Флорида). До уваги відвідувачів були представлені останні досягнення компанії у вигляді прозорих OLED інформаційних вивісок, створена інсталяція у вигляді водопаду з гнучких OLED екранів та LED дисплеїв з мікро світлодіодами розміром 50 мікрометрів, це приблизно половина товщини людської волосини.

11.10.2019

Презентовані готельні телевізори нової серії UT670H, вони будуть мати економічно вигідну вартість у поєднані з широкими функціональними можливостями. Основні їх відмінності, це робота з Інтернет-протоколом (IPTV) з версією ОС WebOS 4.5, і будуть доступні до замовлення наступного року з розмірами дисплея 43, 49 та 55 дюймів. Смарт-телевізори серії UT670H мають ультра-високу роздільну здатність (UltraHD 3840 x 2160 пікселів), яка забезпечує неперевершену якість зображення. Телевізори даної серії, як і всіх попередніх серій підтримують популярні функції SmartShare, Screen Share, Pro: Idiom® та Bluetooth Sound Sync. Планується наявність функції керування голосом. Гості можуть знайти та насолодитися телевізійними каналами або отримати доступ до широкого спектру розумних додатків, які  доступні відвідувачам готелів завдяки підримці програмної платформи Pro: Centric Direct.  Всі налаштування серії здійснюються завдяки використання вбудованої функції – EzManager.

Готельний телевізор UT670H

18.10.2019

Тепер технологія NanoCell ™ разом високоякісними матрицями IPS від LG вже доступна в нових презентованих моделях готельних телевізорів. Наступного року є можливість замовлення телевізорів серії UT770H з діагоналями 49, 55, 65 та 75 дюймів. Наявність в них технології NanoCell ™ забезпечує більшу точність кольорів при широких кутах огляду та розкриває широкий спектр насичених і приголомшливих кольорів. Крім того, локальна технологія затемнення дозволяє покращити рівень контрастності та чорного кольору за допомогою регулювання затемнення. Суттєве покращення якості зображення та звуку було досягнуто завдяки використанню передових технологій HDR (Dolby Vision ™ / 10 Pro / HLG) з об'ємним звуком з двоканальної системи Dolby Atmos®, що створює ефект реальності під час відтворення контенту в кожній сцені.

Технологія LG NanoCell

06.09.2019

6-11 вересня в Берліні проходила міжнародна виставка побутової техніки IFA 2019. Ця виставка є центральною подією і бере свій початок з 1924 року, коли вона була проведена вперше. Маючи глибоке історичне коріння виставка є найпопулярнішим торговим шоу. Виробники анонсують тут свої досягнення та презентують свої нові вироби в галузі побітової техніки. Саме на цій виставці в IFA2018 компанія LG показала свою унікальну інсталяцію з OLED дисплеїв, що викликала найбільшу кількість позитивних відгуків.

Серія містить в собі всі сучасні Smart-функції, що взаємодіють з мобільними пристроями. Телевізори мають підтримку платформи Pro: Centric® Direct з великою кільністю додатків, що використовуються в готельній галузі та можливість керування голосом. Більш тонкий і легкий дизайн телевізора робить його привабливим для розташування їх в готельних кімнатах.

Також було анонсовані наступні моделі покращених готельних телевізорів, що будуть доступні до замовлення наступного року. Компанія розширить використання технології NanoCell у виробах готельного типу, включаючи серії UT577H, UT567H та UT347H.

13.12.2019

В представництві LG Electronics, за адресою Київ, вул. Мечникова, 2 БЦ Парус, проходив семінар компанії. Були запрошені головні партнери та представники, що представляють компанію на ринку України. З відповідною доповіддю про останні розробки техніки виступав керівник напрямку В2В Україна Максим Герасименко, (Max Gerasimenko). До уваги відвідувачів були представлені останні напрацювання компанії. Семінар пройшов теплій та дружній атмосфері, під час якої представники та партнери могли поспілкуватись між собою та поділитись отриманим досвідом роботи... За свою активну позицію представники компаній отримали призи та подарунки.

01.06.2020 СЕУЛ

Корпорація LG Electronics (LG Electronics та LG Display) отримала нагороду GM Innovation Award, яка оголошена на 28-й щорічній події постачальників General Motors, за розробку панелі приладів з використанням революційної технології P-OLED в кабіні автомобіля Cadillac Escalade 2021 року.

В цьому році понад 100 компаній з 15 країн світу були визнані провідними постачальниками GM, лише п’ять постачальників отримали престижну нагороду і високі оцінки за інновації, у напрямку розробки та впровадженню новітніх технологій в автомобільній галузі. Це друга аналогічна нагорода LG Electronics від GM, перша була отримана у 2016 році разом із компанією LG Chem за постачання інноваційних автомобільних технологій та компонентів для електромобілів GM (EV).


Технологія кабіни P-OLED в Cadillac Escalade 2021 року не тільки виступає вражаючою центральною частиною всередині знакових позашляховиків, і являє собою перше розширене рішення Digital Digital Cockpit від LG, яке представлене в комерційному транспортному засобі. 38-дюймовий дисплей складається з трьох окремих панелей P-OLED, з найбільшою діагоналлю 16,9 дюймів. Три вигнуті екрани складають кластер панелі приладів для відображення основної інформації про транспортний засіб та інтегрований центральний відсік, який слугує інформаційним табло для програвача аудіо, відео контенту та системи навігації. Футуристична інтегрована система дисплеїв LG пропонує широкий кут огляду, неперевершену гнучкість дизайну та значно покращений інтерфейс.

LG Electronics тісно співпрацює з GM в різних секторах з 2015 року і постачає 11 важливих автомобільних компонентів для електромобілей, включаючи інформаційні системи, панелі приладів та основні компоненти, для провідного електромобіля GM, Chevrolet Bolt EV.

LG LSAA- монтаж та інтеграція

26.06.2020 СЕУЛ

LG Electronics (LG) представляє своє найсучасніше рішення цифрових вивісок, інноваційний LG LED Signage (модель LSAA), найновішу розробку у галузі дисплейних технологій та дизайну. LSAA пропонує навіть кращу якість зображення та простіший монтаж, ніж його популярні попередники.

LSAA це блок-конструкція, яка дозволяє створювати великі дисплеї. LG розробила своє рішення в межах одного світлодіодного блоку з габаритами 600Шх337,5Вх44,9Г мм, і забезпечує передачу живлення та сигналу без додаткової зовнішньої комутації між блоками, з розподільчою здатністю 4К UHD-дозволу та співвідношенню сторін 16:9. Підтримується передача та прийом сигналів бездротовим зв’язком за безконтактною технологією роз'єму LG, яка подає живлення на кожен дисплей за допомогою штифтових роз'ємів, які розташовані по краях світлодіодної блоку.

Cвітлодіодна панель дозволяє інсталяторам підключати кілька дисплеїв послідовно для досягнення потрібного розміру Настінні кріплення та аксесуари каркасу мають ряд варіантів монтажу і відповідають різноманітним монтажним вимогам та потребам клієнтів.

Панелі LSAA містять в собі потужний процесор зображення AI, що знаходиться у популярних телевізорах преміального класу від LG. Створюються яскраві зображення завдяки технології самовипромінювання та малій відстані між пікселями (1,2 мм), в подальшому ця відстань буде зменшена до менш ніж 1 мм. Щоб забезпечити кращу ефективність, у виробі застосовується загальний катодний метод, коли катоди світлодіодів є загальними і підключені до однієї шини, щоб запобігти зайвому споживанню електроенергії, подаючи лише необхідну напругу до кожного субпікселя.

Найновіші світлодіодні вивіски LG будуть доступні цього місяця, починаючи з Північної Америки та Європи, після чого планується їх відвантаження в Латинську Америку та Азію.

29.07.2020

Компанія LG Display повідомила про підготовку випуску нової моделі телевізора LG LSAB009 для бізнес сегменту ринку з діагоналлю екрана 163 дюйми та підтримкою 4К якості зображення. Екран телевізора буде виготовлятись з використанням MicroLED технології та кроком між пікселями 0,9 мм. Телевізор являє собою окремі секцій розміром 640×360 пікселів, що об’єднуються між собою.

В заявлених характеристиках повідомляється про максимальну яскравість у 1200 кд/м2(типову у 600 кд/м2.) та максимальну контрастність 100 000:1 (типову 50 000:1).

Заявлена вартість даного пристрою з розміром 236 дюймів у 8К якості зображення в межах 1,25 млн. доларів.

Очікується що телевізор LG LSAB009 з діагоналлю 163 дюйми буде доступний до замовлення після 17 серпня 2020.

Виставка IFA2020

30.08.2020

До виставки IFA2020 компанія створила віртуальний виставковий стенд і до додає історичні відео про аналогічні події минулих років.
Початок 1 вересня 2020 року
IFA (Internationale Funkausstellung Berlin) - міжнародна щорічна виставка побутової електроніки, що проходить в Берліні вже багато років. Перший раз виставка відкрила свої двері в 1924 році, після успішного старту IFA почали проводити щороку у вересні. Цю виставку ще називають Берлінське радіошоу, вона є однією з найстаріших індустріальних виставок Німеччини і популярним торговим шоу світу. Виставка пропонує широкий спектр послуг для професійної аудиторії і організовує безліч програм і заходів для кінцевого користувача електроніки.
https://www.lg.com/global/exhibition