Програмне забезпечення для

моніторингу, керування та створення контенту


У сучасному світі активного руху, швидких змін і величезних обсягів інформації організаціям вкрай важливо мати в своєму розпорядженні всі необхідні технічні засоби для ефективного керування ресурсами, надійного захисту та підвищення рівня задоволення клієнтів. Тому бізнес-середовище потребує не просто відповідних пристроїв з певними технічними характеристиками та функціональними можливостями, але й вимагає комплексних засобів для ефективного керування, моніторингу та обслуговування. Саме тому, компанія LG приділила максимальну увагу створенню програмних продуктів, які знайдуть своє застосування в період експлуатації пристрою. До послуг користувача універсальний інтерфейс програми, який забезпечує швидке ознайомлення та зручний у щоденному користуванні. Спеціальний графічний редактор, з широким спектром функціональних можливостей надає можливість створювати високоякісний аудіо/відео продукт. Окремі програмні продукти забезпечують цілодобовий моніторинг, здійснюють ефективне керування та можуть дистанційно оновлювати програмне забезпечення пристрою. Безперечною перевагою для користувача є створення широких можливостей адміністрування, в наявності одночасна робота декількох облікових записів з різним рівнем доступу. Детальніше про особливості та можливості програмних продуктів від LG ви можете ознайомитись у відповідній презентації (.pptx) та прес реліз (.pdf).

Колаж LG SuperSign властивості

SuperSign CMS V 2.9.0


це програмне рішення для управління вмістом, оптимізоване для ОС LG WebOS і підтримує декілька дисплеїв та облікових записів одночасно, може бути пов'язане із зовнішніми базами даних та дозволяє отримувати доступ з мобільних пристроїв. Завдяки простим та інтуїтивно зрозумілим меню та параметрам компонування, SuperSign CMS підвищує ефективність створення контенту та редагування, його планування та розповсюдження. Користувачі можуть легко налаштувати параметри яскравості та гучності пристроїв, у відповідності з заздалегідь визначеним графіком, також можуть здійснювати обмін розкладами за допомогою функції багатоканального планування вмістом.

Логотип LG SuperSign програмне забезпечення
Колаж LG SuperSign Simple Editor

SuperSign Simple Editor V 3.21.0


За допомогою LG Simple Editor створюйте власний контент, використовуючи попередньо встановлені шаблони або імпортуйте / редагуйте попередньо збережений вміст. Далі створіть розклад відтворення, додавши збережений вміст, і можете транслювати його на зовнішньому пристрої через USB-пам'ять або мережеве з’єднання. LG Simple Editor рекомендується для малих підприємств та закладів відпочинку, які потребують простого відображення вмісту або відтворення в ефірі через свої інформаційні пристрої і дозволяє швидко і легко створювати новий контент шляхом скорочення процесів обробки та відтворення в ході експлуатації виробів аудіовізуального обміну даними.

SuperSign Media Editor V 3.11.3


це програмне забезпечення для редагування відеоконтенту, яке спеціалізується на пристроях із нестандартним співвідношенням сторін. Легке налаштування відеостін неправильної форми за допомогою редактора SuperSign Media здійснило революційні зміни в напрямку швидкого створення та обробки аудіовізуального змісту. Просто додайте формат монітора та макет контенту для налаштування відеостіни неправильної форми. Коли вміст для вибраного дисплею не підходить за розмірами, його можна змінити у відповідності до конфігурації відеостіни до потрібного розміру макету. Швидко відправляйте мультимедійні конфігурації, що створені в редакторі на сервер, який миттєво відобразиться на ваших інформаційних пристроях.

Пряме застосування даного програмного забезпечення — це допомога у створенні візуального та креативного контенту для інформаційних вивісок, що розташовані у великих приміщеннях з великою кількістю людей або відвідувачів. Використовується для галузей, які потребують створення та використання якісного візуального контенту, таких як роздрібна торгівля, художні галереї та складні торгові центри, підприємства транспорту та інших.

Колаж LG SuperSign Media Editor

SuperSign Control V 1.7.0

— це базове програмне забезпечення з можливістю керування до 100 дисплеями. Підтримує роботу тільки один обліковий запис на одному сервері. Виконуються основні типи налаштувань, такі як споживана потужність, гучність, редагування розкладу та підтримує оновлення програмного забезпечення. Данна версія програмного забезпечення є безкоштовною.

Колаж LG SuperSign Control

SuperSign WB V 3.715


— це програмне забезпечення для калібрування для регулювання балансу білого у відеостінах. Підтримуються два режими використання з допомогою фотокамери або датчика. Після вимірювання значення кольору для кожного дисплея колір коригується для рівномірної якості зображення. Програмне забезпечення SuperSign WB має безкоштовну ліценцію у випадку застосування калібрування з допомогою спеціального датчика і платну ліценцію в випадку процесу налаштування з допомогою фотокамери.

Колаж of LG SuperSign WB

Signage 365 Care

 

— хмарне сервісне рішення для віддаленого керування робочим станом інформаційних дисплеїв, що встановлені на робочих місцях клієнта. Головне призначення, це діагностика несправностей в режимі реального часу та дистанційне керування експлуатованих пристроїв замовників, в той час коли персонал підприємств зосереджений на обслуговуванні своїх клієнтів. Даним типом послуги користуються заклади, що не утримують кваліфікований персонал для керування інформаційними дисплеями і воно актуальне для використання різноманітними підприємствами роздрібної торгівлі, муніципальними закладами, що потребують інформаційної підтримки, також популярне в ресторанах, барах, кафе та інших.

Колаж LG Signage 365 Care

LG LED Assistant V 1.3.2

 

— це просте і зручне програмне забезпечення для налаштування LG LED Signage екранів. Воно містить в собі зручний інтерфейс, виконує функції керування пристроями, надає функції для вибору світлодіодного макета та забезпечує налаштування програмного забезпечення. Програмне забезпечення розповсюджується безкоштовно.

Колаж of LG LED Assistant
Колаж LG SuperSign CMS

SuperSign Control + V 1.9.0

— це програмне рішення для дистанційного керування та моніторингу і зосереджене на масштабному розгортанні і користуванні декільками адміністраторами одночасно, які можуть отримати дистанційних доступ до сервера SuperSign Control + через мережу для контролю стану підключених дисплеїв у режимі реального часу. Програмне забезпечення має тільки платну ліцензію і містить значно більший перелік функціональних можливостей ніж версія SuperSign Control.