Унікальним напрямком розвитку телевізійних пристроїв є вироби для готельної індустрії. Ключовим фактором розвитку даного ринку є бажання закладів відпочинку постійно підвищувати рівень комфорту під час перебування гостей, за рахунок впровадження інноваційних розробок в повсякденний побут. Тобто розширення переліку послуг веде до збільшення доходів та оптимізації експлуатаційних витрат. У зв’язку з цим підвищуються вимоги до даного типу виробів, створюються необхідні стандарти та перелік додаткових функцій. При нібито однаковому зовнішньому вигляді готельні та побутові телевізори є абсолютно різними радіотехнічними пристроями у яких різні функціональні можливості та експлуатаційні вимоги. Побутові пристрої створені для повноцінного керування його власником та забезпечення якісних телекомунікаційних послуг, тоді як готельні пристрої створені для оптимізації витрат власника, мають бути джерелом додаткового заробітку та мінімізувати витрати на експлуатацію. Звичайно, за цих вище перелічених умов деякі моделі можуть бути вартісніші за побутові серії, але кардинально вартості телевізорів не відрізняються, а в деяких випадках бувають дешевші.

Інтерактивні Телевізори мають за мету запропонувати гостям максимальну функціональність та комфорт. В їх активі безліч додаткових функцій та розширені функції унікального програмного забезпечення, додаткові зручності для службового персоналу готелю. Основним робочим простором даних пристроїв є готельні номери з розширеним переліком послуг для гостей.


Комерційні телевізори створені для оптимізації фінансових витрат і є універсальним рішенням, що може бути застосоване для експлуатації, як в готельних номерах, так і в суспільних зонах, в ресторанах, барах та інших приміщеннях. Їх можливо використовувати не тільки як звичайні телевізори, а й як інформаційні панелі в системах Digital Signage.

Побутовий інструмент Bosch
Професійний інструмент Bosch

Побутовий інструмент Bosch

Готельний телевізор LG
Побутовий телевізор LG

LV355C (2011 р.)

Побутовий телевізор LG

LV355H (2011 р.)

Готельний телевізор LG

Професійний інструмент Bosch

Звичайно можна довго розказувати по переваги готельних телевізорів та їхні унікальні властивості, але при наявному однаковому зовнішньому вигляді чи варто використовувати саме готельного типу. Звернемось до простих, наявних прикладів: компанія Bosch випускає широку гамму інструментів, які не відрізняються своїм функціоналом та потужністю за умови ніби то маленької дрібниці, цілеспрямовано налагоджений серійний випуск виробів в зеленому та синьому корпусах. Таким чином, компанія Bosch декларує два різних типи інструментів побутового та професійного рівня. На практиці ця різниця виявляється вкрай суттєвою, тому як інструменти професійного рівня витримують навантаження в рази більші ніж інструменти побутового рівня. Інструменти у зеленому корпусі від Bosch якісно виконують свої функції на побутовому рівні при малих навантаженнях, тоді як при щоденному навантаженні, вони швидко виходять з ладу. Аналогічним чином інші відомі та невідомі виробники створюють свої вироби саме для оптимізації витрачених коштів потенційних замовників в залежності від особливостей експлуатації того чи іншого виробу.

Готельні телевізори за своїми експлуатаційними властивостями є виробами професійного рівня з розширеними технологічними можливостями, необхідними Smart-застосунками, зі зручними додатковими функціями.  Створені для оптимізації фінансових витрат, і мають розширену гарантію, підвищені експлуатаційні вимоги, додатковий перелік службових функцій для обслуговуючого персоналу (дистанційне обмеження рівня гучності в номері), унікальні функціональні можливості (вітальне повідомлення гостям, режим блокування та інші.). Особливою перевагою таких виробів є їх багатофункціональність та універсальність, завдяки чому власники готельної нерухомості можуть суттєво оптимізувати фінансові витрати, пропонуючи гостям найсучасніші телекомунікаційні послуги. Враховуючи ці фактори було створені дві окремі лінійки готельних телевізорів, це серії інтерактивних та комерційних пристроїв.

Підвищені експлуатаційні навантаження:

 • Схемо-технічно телевізори сконструйовані з розрахунку високих експлуатаційних навантажень в режимі роботи 16 годин/добу та 7 днів/тиждень. Це вимагає розробку високо-стабільних системи живлення, які будуть якісно працювати та мати мінімальні електричні відхилення вихідних параметрів.
 • При виробництві даних пристроїв існують підвищені вимоги до використовуваної елементної бази (радіодеталі мають класи точності вихідних параметрів ±0,01%, ±0,1%, ±0,2%, ±0,5%, ±1%, ±2%,±5%, ±10%). У даних пристроях використовують за звичай елементи з мінімальними відхиленнями вихідних параметрів впродовж всього строку експлуатації телевізора. Існують також окремі вимоги до використовуваних матриць, що мають зберігати свої електричні характеристики впродовж всього строку експлуатації телевізора.

Розширені функціональні та комунікаційні можливості:

 • Наявність вбудованого джерела WiFi
 • SmartShare
 • ScreenShare
 • BluetoothSoundSync
 • USB-автовідтворення
 • LAN AUX
Готельний віртуальний гід
Рекламні можливості телевізорів
Функція ScreenShare
Підтримка сучасних форматів зображення
Підтримка функції голосових команд
Стабільна робота Web-додатків
Надзвичайна якість зображення

Особливості Готельних телевізорів

Унікальне програмне забезпечення. В пристроях використовується спеціально розроблене програмне забезпечення та унікальні функціональні можливості, такі як:

 • Вітальне повідомлення/відео гостя, Підтримка багатомовності,
 • Режим блокування, Готельний режим,
 • Перевірка рахунку, місцева погода, інтернет-послуги,
 • Вбудований будильник, Підтримка меню ресторану,
 • Інформаційні ТВ канали готелю та багато, багато інших вкрай необхідних і популярних функцій.
 • Вкрай важливим фактором є те, що можливо створювати власні функції, що можуть бути актуальні саме для даного замовника.
 • Існує повноцінна можливість адаптації інформаційного простору готелю. В цьому випадку додаються логотипи готелю та підтримується дизайн закладу.
 • В інтерфейсі можливо використовувати базові шаблони головного меню або створити власні що максимально відповідають умовам закладу відпочинку.
 • В програмному забезпечені є вмонтований простий редактор контенту, з допомогою якого власних може швидко і зручно регулярно оновлювати інформаційні дані, що будуть доступні гостям для перегляду практично миттєво.  

Дистанційне керування телевізором:

 • Підтримка популярних протоколів дистанційного керування телевізором, таких як SNMP (Simple Network Management Protocol), WOL (Wake On Lan), NTP (Network Time Protocol) та багато інших. З їх використанням просто і швидко можна організувати, наприклад обмеження гучності телевізора в номері, перевірити стан його роботи та увімкнути телевізор за бажанням гостя у певний раніше встановлений час. Крім того можливо навіть просте звернення до пристрою по локальній мережі для здійснення оновлення програмного забезпечення телевізора.
 • Повноцінне керування одним телевізором або групою телевізорів для передачі унікального контенту.

Швидке налаштування:

 • Практично всі пристрої для готельної галузі мають функцію швидкого програмування - USB-клонування. Зручна можливість швидкого налаштування великої кількості телевізорів, що суттєво економить час обслуговуючому персоналу
 • Функція EzManager пришвидшує та спрощує налаштування телевізорів з допомогою їх автоматичної конфігурації.

Підвищені екологічні вимоги:

 • Телевізори для готелів відповідають вимогам европейської директиви RoHS - яка вимагає виключити з виробів всі небезпечні для людей елементи, що містять в собі шкідливі речовини: свинець, ртуть, кадмій, шестивалентний хром і багато інших.

Перелік антивантальдальних можливостей:

 • Замок Kensington Lock
 • Кріпленння Credenza Hole
 • Фіксована підставка

Унікальні характеристики:

 • На відміну від побутових виробів, вироби для готелів мають великі значення яскравості 300-400 кд/м2 і вище. Вкрай важлива характеристика, тому як гостеві забезпечується комфортних перегляд телевізійних програм та власного контенту гостя.
 • Всі пристрої від LG Electronics мають IPS-тип матриць, які характеризуються широким кутом огляду та відсутністю відблиску.

Робота з зовнішніми пристроями:

 • За звичай готельні телевізори комфортно працюють з телевізійними приставками. Завдяки простим налаштуванням ними можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування від телевізора. Це суттєво покращує комфорт перебування гостей закладу, тому як гості можуть користуватись власними пристроями і номері готелю.

Збереження енергії:

 • Завдяки використанню якісної елементної бази та конструктивних особливостей функціональних вузлів стало можливим суттєво зменшити витрати споживаної енергії. Це стосується як в режимі очікування так і в режимі активного використання пристрою.

2013

2014

2015-2016

2017

2018

2019

2020