Прозора Світлодіодна Плівка LG LAT140
  Світлодіодні Екрани LG
  Внутнішні Світлодіодні Екрани
  Зовнішні Світлодіодні Екрани
  Світлодіодний Екран LG MAGNIT
  Світлодіодний Екран LG CINEMA

  Світлодіодні(LED) Екрани


  Пріоритетний напрямок діяльності це розробка, впровадження та виробництво світлодіодних екранів з різноманітними властивостями та функціональними особливостями. Високі значення яскравості та показники контрастності пристроїв на основі світлодіодних елементів формують якісне зображення, що забезпечує перспективу розвитку та використання LED екранів в повсякденному житті та у майбутньому. Постійно розвиваючий рекламний та інформаційних напрямки діяльності потребує активного використання світлодіодних екранів, а широкі функціональні можливості та універсальність виробів дозволяються їх використання в будь-яких умовах навколишнього середовища. Висока надійність та використання останніх технологічних рішень створює передумови швидкого повернення інвестованих коштів та отримання регулярних фінансових прибутків потенційних замовників.


  Світлодіодні Екрани для Приміщень


  Світлодіодні екрани для приміщень – характеризуються високими показниками контрастності, малим кроком пікселя та конструкторськими особливостями у вигляді компактного та легкого корпусу, унікальними безкабельними замками. Пристрої застосовуються у вигляді рекламних вивісок звичайних та унікальних форм, великих інформаційних екранів в різних типах приміщень (ресторани, бари, торгівельні комплекси, суспільні заклади, тощо).

  Зовнішні Світлодіодні Екрани


  Світлодіодні екрани зовнішнього монтажу – відрізняються високими значеннями яскравості, ступенем захисту по IP стандарту, стабільною роботою в режимі високих та низьких температур, монтажними особливостями (легкість конструкції, спеціальні замки кріплення). Застосовуються у вигляді вуличних інформаційних екранів та рекламних вивісок для розміщення інформаційних та рекламних повідомлень. Основні місця розташування це вуличні спортивні комплекси (стадіони, спортивні майданчики та інше.) та суспільні місця (стіни будинків, зони відпочинку та інше.).