Програмні Інструменти


Мультимедійне рішення вміщує в собі повний набір сучасних програмних інструментів, таких як HTML5, Java і CSS та інших, що призначені для настройки готельних телевізорів відповідно до потреб потенційних замовників.

Історія


Компанія LG вперше презентувала цю систему у 2011 році на своєму стенді під час конференції HITEC (Hospitality Industry Technology Conference and Exposition) разом з переліком телевізійних пристроїв, що підтримують роботу платформу Pro:Centric. Було отримано багато позитивних відгуків завдяки простоті розробленого рішення і значного розширення функціональних можливостей для кінцевого користувача. В результаті довготривалих тестів та отриманих відгуків користувачеві пропонувалось до застосування два типи програмного забезпечення Pro:Centric Smart TV та Pro:Centric V, що відповідно застосовувались в залежності від виду розповсюдження телекомунікаційного сигналу ВЧ або IP. Програмне забезпечення встановлювалось на спеціальногому сервері типу PSB100, що комутувався до мережі розповсюдження ТВ сигналів. Компанія LG здійснювала постійно оновлення свого рішення і програмне забезпечення мало декілька версій, яке залишалось завжди актуальним і відповідала поточним вимогам готельного ринку.

На даний час потенційним замовниками пропонуються рішення Pro:Centric Direct (IP-протокол) та Pro:Centric V (ВЧ мережа), що мають сучасну архітектуру, розширені функціональні можливості, простий користувацьких інтерфейс та вбудований редактор контенту. 


Загальний Перелік властивостей

 

Розширені функціональні особливості:

Система підтримує відображення персоналізованих відомостей, а саме

 • Вітальне повідомлення/відео

 • Будильник

 • Перевірка рахунку (за умови комутацій з PMS системою готелю)

 • Прогнозу Погоди

 • Карти

 • Розклад польотів

 • Інформаційні відомості про готель

 • та багато інших функціональних можливостей.

 

Вбудовані Шаблони & Сторінки

Ви можете вибрати один з 4-х базових шаблонів сторінок або створити власний дизайн сторінок, який допоможе підкреслити унікальну атмосферу Вашого готелю з допомогою вбудованого редактора. Система підтримує створення до 8 окремих розділів головного мені до 40 інформаційних сторінок в кожному.

 

Редактор контенту

До послуг користувача прості інструменти з допомогою яких можливе створення та редагування власного контенту. Інтерфейс системи інтуїтивно простий та легкий у користуванні обслуговуючим персоналом.

 

Підтримка багатомовності

Система швидко адаптовує свій користувацький інтерфейс в залежності від вимог потенційних гостей. На даних час платформа може підтримувати 39 мов в тому числі іврит, фарсі та арабську, що робить перебування Ваших гостей в закладі більш комфортним.

 

Створення власного контенту та керування ним

Система підтримує трансляцю 8 ТВ каналів власного контенту, де ви можете розміщувати рекламні повідомлення та перелік сервісних послуг.

 

Дистанційний моніторинг пристроїв та керування

Завдяки різноманітним засобам віддаленого управління власники готелів і обслуговуючий персонал можуть істотно заощадити час і ресурси, що виділяються на настройку та перевірку готельних телевізорів в кімнатах і службових приміщеннях.

 

Простота індивідуальних налаштувань
Система дозволяє власникам готельних закладів створювати персоналізовані функціональні можливості та вибирати додатки, які допоможуть зробити перебування гостей ще більш комфортним і незабутнім.

 

Максимальна кількість послуг з мінімальними витратами
Pro:Centric платформа  разом з готельними телевізорами дозволяє гостям скористатися величезною кількістю додатків і послуг, а програмне забезпечення автоматично видаляє історії дій користувачів, що гарантує підвищену безпеку і конфіденційність.

 

Підтримка сторонніх додатків
Система має в своєму активі перелік Інтернет-послуг таких як підтримка Netflix, YouTube та багато інших популярних застосунків.

 

Розробка додаткових функцій
1-click servise дозволяє створювати додаткові можливості, що властиві саме Вашому об'єкту гостинності.

Логотип Pro:Centric

Pro:Centric® Сервер  (PCS500R)

Перше промо-відео про платформу Pro:Centric (2013р.)

Відео комплексного рішення від LG в готельному комплексі Marriott - Pro:Centric & DigitalSignage.

Pro:Centric сервер являє собою уніфікований пристрій, що може застосовуватись як в коаксіальних так і в Ethernet мережах. Простий за конструктивом він має висоту 1U та монтується в серверну інфраструктуру з мінімальними експлуатаційними вимогами та зовнішнім блоком живлення на 19 Вт/2.2 А. Сервер легко та швидко налаштовується професійним обслуговуючим персоналом з використанням спеціально розробленого програмного забезпечення яке розроблене на основі ОС Linux. Загалом пристрій може підтримувати будь-яку кількість абонентів, але як показала практика комфортна робота в межах до 300 абонентів. Безперечною перевагою такого рішення є його надійність в ході подальшої експлуатації потенційними замовниками. Можливість дистанційного керування пристроєм робить його зручним у повсякденній роботі та дозволяє миттєво реагувати на всі вимоги потенційних відвідувачів готельних закладів. Додаткового програмне забезпечення містить в собі перелік сервісних інструментів, які допомагають обслуговуючому персоналу постійно моніторити стан телевізійних пристроїв, здійснювати оновлення програмного забезпечення та отримувати відомості у режимі реального часу.

LG Pro:Centric - система Інтерактивного Готельного ТВ
Розподіл Функцій по Блокам
Система
Інтерактивного
Готельного ТВ
LG Pro:Cenric


Покращіть Рентабельність Вашого Готелю


Потужний програмний комплексний продукт містить в собі інтуїтивно зручний користувацький інтерфейс і суттєво розширить перелік та якість послуг вашого закладу та стане зручним помічником у розвитку вашого бізнесу. Воно є неодмінною базовою складовою всієї професійної лінійки готельних телевізорів від LG Electronics і не потребує комутації з зовнішніми телевізійними приставками. Використовуючи сучасні досягнення телекомунікаційного простору забезпечить швидку інтеграцію в структурах різних типах розподільчих мереж та істотно скорочує операційні витрати власника.

Переваги Готельної Системи Pro:Centric


Більше Функціональних Можливостей


Наявність переліку функціональних можливостей робить систему зручною в щоденній експлуатації з можливість швидкого редагування контенту. До послуг гостей велика кількість базових послуг та додатків, що можуть швидко адаптуватись до вимог замовника: Погода, Карта місцевості, Рекламні блоки, Персональні Повідомлення, Радіо, Перевірка Рахунку, ТВ гід, Голосові Підказки, Розпізнавання Голосу, Розклад Польотів, Віртуальний Гід та багато, багато інших корисних можливостей, що будуть актуальні в готельному закладі. А використовуючи спеціальні функції типу “1-click сервіс” можливо створити власні унікальні функції, що можуть стати джерелом додаткового прибутку власникові готельного закладу. Система має в своєму активі перелік Інтернет-послуг таких як підтримка Netflix, YouTube та багато інших популярних застосунків*.

Універсальність Рішення
Наявність Вбудованих Шаблонів


Дистанційний Контроль


Наявність можливості дистанційного моніторингу виконує достатню кількість зручних функцій, що можуть здійснюватись централізовано без значних витрат часу обслуговуючого персоналу, таких як: перевірка стану пристрою, оновлення програмного забезпечення, блокування настройок телевізорів та інших.


Скорочення Операційних Витрат


Тепер система готельного мовлення є не тільки статтею додаткових витрат, а й джерелом додаткового прибутків. Ви можете оперативно інформувати гостей про послуги вашого готелю, розміщувати рекламні повідомлення від інших компаній, інформувати про заклади, що розміщуються в готелі, такі як ресторан, спортзал, SPА та інші. А відсутність щомісячних ліцензійних витрат за експлуатацію програмного рішення Pro:Centric дає додаткову можливість швидко розвивати ваш бізнес.


Дистанційний Контроль
Функціональні Можливості система Pro:Centric
Оптимізація Виробничих Процесів
Програмні Інструменти

ВЧ / IP

Блок А

Блок Б

Блок C

Наявність Вбудованих Шаблонів


Завдяки вбудованому потужному уніфікованому мультимедійному редактору ви можете швидко створювати та редагувати інформаційні сторінки системи. При необхідності можливо створити власний шаблон, що буде відповідати дизайну та атмосфері вашого закладу.

 • Про Готель

 • Канали ТВ

 • Погода

 • Про Готель

 • Канали ТВ

 • Розклад Рейсів

 • Додатки

 • Погода

 • Рахунок

 • Про Готель

 • Канали ТВ

 • Розклад Рейсів

 • Додатки

 • Погода

 • Iot

 • Голосові Підказки

 • Повідомлення

 • Рахунок

Адміністратор

Сервер

Pro:Centric

Кімнати Готелю

Сервер

Pro:Centric

Персональні/Інтерактивні

Послуги

Проміжна

платформа

Pro:Centric

Додатки Інтерфейсу

Простий Редактор Коду

Тип "Cinematic"

Тип "Grid"

Тип "Bar"

Редактор

Створюйте Власний Контент
Голосова Підтримка

Створюйте Власний Контент


Відповідаючи можливостям потужного програмного забезпечення система може створювати та редагувати окремі розділи, що містять до 40 окремих інформаційних сторінок (15 сторінок на розділ). Спеціально розроблений окремий розділ, що може керувати та редагувати перелік телевізійних каналів, що транслюються системою. Додатково готельна система може формувати та транслювати до 20 телевізійних канали власного контенту.

Розподіл функцій по Блокам


Суттєвою перевагою системи є наявність можливості розподілу функціональних можливостей по окремим групам, надаючи переваги різним типам номерів в залежності від зовнішніх факторів таких як статус номеру, групове розміщення гостей та багато іншого.

Універсальність Рішення

 

Система може легко інтегруватись в різних типах об’єктів з різними кабельними інфраструктурами. Мінімальні фінансові витрати робить систему універсальним і зручним інструментом для покращення якості послуг в закладі. Система готельного телебачення має дві окремі версії Pro:Centric Direct (IP протокол)  та   Pro:Centric V (коаксіальна мережа).

Голосова Підтримка


До послуг гостей останні технологічні розробки галузі у вигляді підтримки функцій Розпізнавання Голосу та Інтернету Речей (Iot).

Оптимізація Виробничих Процесів


Рішення є неодмінним помічником обслуговуючого персоналу. Тепер в наявності перелік корисних можливостей, таких як дистанційне обмеження гучності окремого телевізійного пристрою, редагування переліку телевізійних каналів, блокування доступу до окремих портів телевізора та багато інших корисних функцій.

Взаємодія з PMS системою готелю


Наявність можливості узгодження роботи з локальною PMS системою готелю робить можливим створення персональних функцій, таких як: надсилання персональних повідомлень, перевірка рахунку та інших*.

Мультимовний Інтерфейс


Система може підтримувати 39 мов, в тому числі іврит, фарсі та арабську, що зробить перебування ваших гостей комфортніше.

Мультимовний Інтерфейс
Скорочення Операційних Витрат
Узгодження з PMS системою готелю

Блок А

Блок Б

Блок C

* Опційна можливість, що може бути придбана додатково

* деякі функції можуть бути недоступні в залежності від типу рішення (Pro:Centric Direct/Pro:Centric V)