Компанія представила свою розробку  на щорічній виставці CES у 2017 році. На сьогоднішній день дана технологія вважається самим сучасним рішенням LED-екранів, що значно підвищує якість зображення та розширює можливості телевізійних пристроїв. Простими словами звичайні IPS дисплеї містять в собі білу світлодіодну підсвітку (WLED), тоді як згідно технології Nano IPS на діоди наноситься додатковий шар наночастинок (квантових точок) розміром в межах 1 нм. Завдяки їх використанню здійснюється поглинання світлових хвиль певної довжини, наприклад відтінків жовтого та помаранчевого кольорів, що підвищує точність передачі відтінків червоного. Крім того, компанія змогла покращити схемотехнічні рішення (спеціально розроблена лінійка потужних процесорів зі штучним інтелектом), тому змогла значно розширити їх функціональні можливості своїх телевізійних пристроїв.

Оновлені потужних процесорів


Саме для телевізорів типу NanoCell компанія розробила спеціальну лінійку потужних процесорів зі штучним інтелектом. Завдяки їхнім можливостям здійснюється потужний аналіз та обробка мільйонів зображень з послідуючим їх корегуванням, після чого користувачі отримуються якісне деталізоване та чітке зображення. Крім того, штучний інтелект процесора аналізує тип зображення (трансляція спортивних передач, прогнозу погоди чи фільм ), навколишній простір та відповідно здійснює налаштування яскравості таким чином, щоб забезпечити максимально комфортну трансляцію контенту.


Підсвітка матриці

 

За звичай у LED-телезізорах підсвітка розміщується по краях матриці і використовуючи спеціальні лінзи світлових потік розповсюджується по всій площині матриці. В Nano Cell телевізорах LED-підсвітка розміщується по свій площині матриці і використовуючи можливості потужного процесора здійснюється повних контроль яскравості змінюючи її за необхідністю у певний проміжок часу. Саме тому, коли під час перегляду телевізійного контенту події розвиваються в темноті користувач має змогу побачити більш деталізоване зображення.

 

Використання штучного інтелекту


З кожним роком технологічного розвитку мультимедійні пристрої стають розумнішими та виконують перелік автоматичних функціональних можливостей неймовірної складності, тому для забезпечення максимально якісного відтворення кольорової гамми ефективно використовується робота процесора. Спеціально для забезпечення максимального комфорту від перегляду телевізійного контенту для телевізорів типу NanoCell створена технологія автоматичного калібрування CalMAN®, яка самостійно корегує кольорову гамму зображення при цьому підтримуючи його стабільність та точність передачі кольорів.


Підтримка HDR

 

Тепер LED-телевізори з NanoCell мають можливість підтримувати HDR-формати (High Dynamic Range - широкий динамічний діапазон) яка являє собою передову технологію обробки відеоконтенту, що робить зображення контрастним та насиченим і використовуються кінематографістами завдяки її виразності та ефектності, тому багато сучасних фільмів та серіалів знімається саме у цьому форматі. За звичай, LED-телевізори, не можуть підтримувати HDR-формат, тому як великий відсоток кольорів та відтінків «зникають» при їх відтворенні на екрані телевізора.

 

Широкий кут огляду


Всім відомо, що LED мають високі коефіцієнти спотворення кольорів зображення у випадку їх перегляду під кутом до площини екрану. Після довготривалих пошуків інженери компанії LG в телевізорах NanoCell-типу змогли максимально ефективно вирішити це питання. Тепер навіть під час перегляду телепередач під кутом до площини зображення відображення кольору залишається максимально точним і всі глядачі будуть бачити яскраве та реалістичне зображення в незалежності від їх розташування в приміщені.


Tехнологія NanoCell

Звичайний телевізор


Довжина RGB хвилі з нечистими кольорами

Телевізор NanoCell


Довжина RGB хвилі з очищеними кольорами

Довжина RGB хвилі

Довжина RGB хвилі

Більш Яскраве та Чітке Зображення


Чистота кольорів забезпечується точною і стабільною довжиною світлових хвиль, а наночастинки розміром в межах 1 нм. виконують роль потужних фільтрів, які прибирають тьмяні відтінки, щоб підвищити чистоту кольорової гами.