Програмне забезпечення

В наш час активного розвитку цифрових технологій та обробки великих масивів даних вкрай важливим фактором є не тільки виробництво високоякісних та функціональних пристроїв, а й подальша їх експлуатація в якості великих системних рішень, таких як готельні ТВ системи, інформаційні системи дисплеїв в аеропортах і в закладах комерційної нерухомості. Тому сучасний діловий світ потребує повноцінних системних рішень які забезпечують роботу окремих підприємств та галузей. Такі системні технологічні рішення є вкрай важливими інженерними системами і на них базується робота всього підприємства і вони є джерелом їх регулярних прибутків. Другою і не менш важливою ланкою сучасних телекомунікаційних систем стає програмне забезпечення, що здійснює постійний моніторинг пристроїв системи, забезпечує передачу контенту, виконує їх оновлення та діагностику.

Готельна система ProCentric
Рішення систем інфопанелей для аеропортів
Зовнішні додатки в готельній системі

На перший план виходять вимоги до такого програмного забезпечення, так як воно повинно бути надійним і стабільним рішенням. Якісно розроблений програмний продукт дозволяє кінцевому користувачеві зручно використовувати системні рішення та мінімально витрачати час та кошти на підтримку системи. Безперечною перевагою такого програмного забезпечення є його широкі функціональні можливості, а саме наявність вбудованого базового редактора контенту (відео/аудіо/зображення), дистанційне керування пристроями, можливість здійснювати їх дистанційне оновлення та діагностику. Основна мета даних програмних продуктів це організація роботи телекомунікаційних пристроїв у складі системи (групи або декілька окремих груп) або різних  типів пристроїв.

В цій ситуації компанія LG Electronics є не тільки виробником телекомунікаційних пристроїв, але і займає активні позиції як розробник, який пропонує підприємствам перелік системних рішень, що суттєво спрощує їх повсякденну експлуатацію, забезпечує їх стабільну роботу, управління та налаштування. В активі компанії спеціальний перелік системних рішень, що містять в собі просту архітектуру та суттєво полегшують роботу обслуговуючому персоналу. На плечах даного програмного забезпечення колосальна невидима робота, щодо узгодження різноманітних систем аудіо/відео кодування, відповідальна робота з великою кількість зовнішніх пристроїв (телевізійні приставки, мобільні телефони, ноутбуки, USB-пам'яттю). Забезпечення швидкого і простого дистанційного налаштування пристроїв та їх оновлення. Додатково практично все системне програмне забезпечення містить в собі спеціально розроблений редактор, яких допомагає користувачеві швидко і зручно підготувати контент для подальшого його використання в роботі.

Готельна система ProCentric - комплексна мультимедійна платформа, що розроблена спеціально для застосування в об’єктах готельного типу. Суттєвою перевагою даного продукту є значне скорочення фінансових витрат при придбанні системи та й в ході її експлуатації. Завдяки її широким функціональним можливостям стало можливим швидко та оперативно змінювати налаштування всієї системи. Платформа містить вбудований простий редактор з допомогою якого можна швидко змінювати контент та редагувати зображення, що відображаються системою. Потенційний замовник має змогу швидко адаптувати дизайн сторінок системи до дизайну готелю та використовувати їх як додаткову площу рекламних послуг готелю, створювати додаткові функціональні можливості, що є властиві саме для даного закладу відпочинку. Головною перевагою даної готельної  системи є її простота, тобто всі пусконалагоджувальні роботи можуть виконувати навіть не підготовлені фахівці, що мають мінімальні знання в галузі інформаційних технологій.

Операційна система WebOS – система керування пристроєм на плечі якої лягає весь перелік титанічної роботи пристрою, простими словами вона виконує всю «чорну роботу» яка невидима для користувача. Саме на цьому програмному продукті неймовірна велика кількість функціональних особливостей. Завдяки стабільній роботі системи здійснюється постійне узгодження між різними системами кодування відео та зображеннями, виконується робота по комутації зовнішніх мобільних пристроїв, здійснюється налаштування та збереження будь-яких налаштувань пристрою та його подальше оновлення, підтримується дистанційних моніторинг стану експлуатованого пристрою, та багато іншої вкрай важливої роботи.

Додаток SuperSing – комплексне системне програмне забезпечення, що містить в собі перелік окремих додатків, які необхідні для роботи та експлуатації дисплеїв. Їхнє основне функціональне призначення - це значно спростити користувачу керування та налаштування дисплею або групи дисплеїв. До складу програмного забезпечення входять спеціально розроблений додаток з допомогою якого здійснюється повноцінне редагування та створення контенту. Окремим додатком здійснюється повне дистанційне адміністрування, а точніше можливо створювати спеціальний розклад для програвання контенту та налаштування особливостей його відтворення.

Окремим напрямком застосуванням дисплеїв є можливість монтажу у вигляді відеостіни. Саме тому все програмне забезпечення додатку SuperSing повністю адаптоване до використання у цьому напрямку. Додатково розроблений спеціальний додаток, який допомагає обслуговуючому персоналу здійснювати швидке налаштування відеостіни та виконувати її калібрування.

Звичайно можливо довго описувати переваги комплексних рішень тої чи іншої системи, труднощі її налаштування та подальшої експлуатації, тому просто наведемо приклад з вже реалізованого проекту, який показує рівень складності та об'єми роботи:

 

 

2 серпня 2017 року в м. Дубаї (ОАЄ) в міському акваріумі була встановлена система з 820 OLED дисплеїв, загальною площею 709,69 м2, яка має 1,700,352,000 пікселів. Висота інсталяції складає 14 м., і шириною 50 м. Саме цим проектом компанія LG отримала відразу три рекорди, що зафіксовані в книзі Гіннеса:

  1. Найбільший дисплей що складається з 820 OLED дисплеїв. Детальніше…
  2. Найбільша відеостіна з HD якістю зображення. Детальніше…
  3. Відеостіна з найбільшою роздільною здатністю 1,700,352,000 пікселів. Детальніше…

 

Наступну свою інсталяцію у вигляді Гранд Канйону компанія LG створила у 2018 році на виставці CES 2018. З її допомогою вона показала переваги OLED виробів. Інсталяція була створена з 246 дисплеїв (90 увігнутих і 156 опуклих) і мала довжину проходу 28 м. і відображала вражаючі природні чудеса, такі як ліс, льодовик, водоспад, хуртовина та інші, що підсилювалась захоплюючим звуком Dolby Atmos. Загалом вона складалась з більш ніж 2 мільярди OLED пікселей...

Рішення систем інфопанелей для закладів відпочинку